Archos začne v ČR prodávat rovnou čtyři novinky

Reklama

Francouzská značka v červenci obohatí nabídku mobilních telefonů o další čtyři modely, které nabídnou zajímavý styl i odolnou konstrukci.

Archos pokračuje v uvádění novinek ve svých modelových řadách Diamond a Sense. Pro každou z nich nachystal po dvou novinkách. Ceny v Kč nejsou známy, pro orientaci přikládáme ceník z tiskové zprávy – Diamond Alpha – 403 eur, Diamond Gamma – 223 eur, Sense 55 – 207 eur, Sense 50 X – 271 eur.

Archos Diamond Alpha je vlajkovou lodí výrobce s kovovou decentně zaoblenou konstrukcí, která míří na konkurenční Honory. Telefon s 5,2palcovým fullHD displejem se sklem Gorilla Glass 3 nabízí 8 jader procesoru Snapdragon, 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Nechybí oblíbená čtečka otisků prstů na zádech telefonu. Výrobce spolupracuje se Sony, ten dodal zadní duální 13 Mpx fotoaparát pro skvělé fotky a 4K video.

Archos Diamond Gamma je velice tenký a opět kovový, v pase má jen 8 mm. Tentokrát s 5,5palcovým displejem se zaoblením v krajích 2.5 D. Android 7. 0 bude pracovat se 8jádrovým procesorem a 3 GB RAM, vnitřní paměť narostla na 32 GB. Vzadu se bude fotit s fotoaparátem Samsung 13 Mpx, vepředu pak 5 Mpx.

Archos Sense 55S rozšiřuje nižší řadu Sense, přinese 5,5palcový displej s fullHD rozlišením, tentokrát v plastovém těle. Líbit se bude minimální rámeček kolem displeje, pro běžné použití poslouží 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. Opět oceníme čtečku otisků prstů na zádech i kapacitu 3 000 mAh v akumulátoru. Fotí se duálním 8+8 Mpx fotoaparátem.

Archos Sense 50 X je zástupcem odolným přístrojů na trhu. Atraktivní konstrukce něco vydrží, ať už jde o vodu, prach či poškrábání. 5palcový displej chrání Gorilla Glass 4, pro Android 7 je nachystána sestava 4jádrového procesoru 1,5 GHz, 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti. Baterie má kapacitu 3 500 mAh, vydrží tak dost dlouho třeba na výletech.

Reklama