Arlo Essential 2: chytré kamery a zvonek pro klid v rodině

Reklama

Zabezpečení domu, zahrady, garáže nebo jiného prostoru můžete vyřešit s novinkami Arlo. Kromě kamer přijde na řadu i chytrý zvonek který stačí zapojit do USB-C nabíječky.

Arlo uvádí novou řadu kamer a zvonku Arlo Essential 2. Přesné ceny budou odhaleny do konce měsíce. Dvojice kamer Arlo Essential Outdoor a Arlo Essential Outdoor XL nabízí 2K nebo 1080p záznam ve dne v noci s barevným viděním, poskytují 80db sirénu na odstrašení a reflektor k navícení prostoru. Stejně tak obousměrný přenos zvuku i ke komunikaci. Nabíjí se USB-C nabíječou, konstrukce je samozřejmě odolná venkovním podmínkám. Verze XL nabízí 4x delší výdrž na nabití. Se zaplaceným cloudem Arlo Secure je k dispozici až 60 dní uložení záznamu.

Arlo Video Doorbell – je chytrý zvonek s rozlišením 2K a 1080p. Rozšířený zorný úhel vyobrazí návštěvníka od hlavy až k patě. S funkcí Real-Time Talk se dá mluvit s návštěvou bez otevření dveří.

Arlo Essential Indoor Camera – základní 2K kamera pro domácí použití, sledovat lze ěti, osoby i mazlíčky, automatický krytka se umí zavřít v zadanou dobu, kdy nechcete přenášet obraz. Napájí se ze sítě.

Reklama