Asphalt 8: Airborne – totální arkáda plná aut [hra]

Reklama

Super závodění se skvělými auty, hodiny a hodiny strávené u mobilu se stanou každodenním rituálem. Od této skvělé arkády se jednoduše neodtrhnete! Zdarma si zahrají i majitelé telefonů s Windows Phone.

Asphalt8Airborne_2Asphalt8Airborne_4Asphalt8Airborne_5Asphalt8Airborne_7

Legendární hra plná aut Asphalt 8: Airborne přináší skvělou grafiku a snadné ovládání, které vás naučí jednoduchý tutorial. Nechybí věrné zvuky a pohodová hudba. Hra nabízí okamžité hraní nebo klasické procházení kariérou závodního jezdce. Postupně vyděláváte peníze, které utratíte za tuning nebo jiné vozy.

Asphalt8Airborne_9Asphalt8Airborne_10Asphalt8Airborne_12Asphalt8Airborne_14

Hra podporuje multiplayer po síti, takže o zábavu bude postaráno. Asphalt 8: Airborne nabízí dost možností, jak vyhrávat závody. Můžete soupeře eliminovat nárazy, jednoduše jim ujet, vyskočit na nějaké nadjezdy, objevit zkratky apod.

Asphalt8Airborne_17Asphalt8Airborne_16Asphalt8Airborne_15Asphalt8Airborne_8

Ovládání je svěřeno gyroskopu v mobilu, stačí natočit telefon a zatáčíte. Pro zrychlení sbírejte energii do nitro pohonu, pak stačí klepnout do pravé části displeje. Ukazatel nitra se naplní při dlouhém letu/skoku auta, kontaktu s protivníkem, okolím nebo efektním smyku. Smyk auta vykouzlíte klepnutím na displej v levé části v zatáčce. Pro snadnější postup lze utratit opravdové peníze, ale není to potřeba. Naskočte do auta a pojďte jezdit!

 

Reklama