Asphalt Overdrive: šílená jízda ve znamení triků [hra]

Reklama

Série automobilových závodů Asphalt si dává pauzu, díl Overdrive je kaskadérskou arkádou, kde nejde o závodění proti soupeřům. Nechybí tuning aut, honičky s policisty a neuvěřitelné vzdušné triky s autem.

AsphaltOverdrive_4AsphaltOverdrive_5AsphaltOverdrive_7

Asphalt Overdrive je jakousi odbočkou od tradičních závodů Asphalt, psali jsme třeba o Asphalt 8: Airborne. V Overdrive je to o jednom, musíte ujet policistům, kteří vás stíhají vždy od počátku levelu. Díky různým rampám a trikům ve vzduchu se vám podaří jim ujet, získat body a dále tunit vaše auto. Nebo si pořídit nové.

AsphaltOverdrive_8AsphaltOverdrive_2AsphaltOverdrive_1

Ovládání je primitivní, tahy prstu se přejíždí z pruhu do pruhu, klepnutím ve vzduchu se auto protočí, skákat lze napříč pruhy. Narážením do aut získáváte další body, které pak uplatníte. Během jízdy lze sbírat lahve pro nitro pohon, a to se pak snadno ujíždí po jeho aktivaci. Při hraní si užijete zvuky a nutno připomenout, je nutné být online. V menu se stahují data s novými auty a jsou to desítky MB. Doporučuji hrát v dosahu Wi-Fi. Pokud si zvyknete na záplavu růžové barvy v celé hře, mohla by se vám líbit. Obtížnost není nijak vysoká a tak si pro správné závody raději pusťte předchozí díl Airborne.

Promo video

Reklama