Audiopro Mosquito: vylaďte si uši stylově [test sluchátek]

Reklama

Audiopro Mosquito jsou stylová sluchátka, která seženete v několika atraktivních barvách. Při praktickém používání oceníte handsfree na kabelu, proti zamotání skvěle poslouží plochý kabel. Za zajímavou cenu pořídíte elegantní špunty, které se můžou objevit i pod vánočním stromkem!

Audiopro Mosquito jsou špuntová sluchátka, která se dají koupit v několika barevných provedeních (černo-šedé, černo-bílé, černo-červené, černo-růžové, černo-zelené a černo-modré). Na první pohled určitě oceníte širší, plochý kabel, díky kterému se sluchátka neustále neuzlují. Na špunty můžete použít tři různé druhy náušníků, součástí je také samostatný kabel s 3,5 mm otvorem a 3,5mm jackem. Ten by měl sloužit jako adaptér pro správnou funkci s podporovanými telefony. Já jsem jej však na nic nepotřeboval.

Chcete raději uzavřená sluchátka? Přečtěte si recenzi Audiopro Bumblebee!

Sluchátka Audiopro Mosquito ve zkratce

  • Barvy: černo-šedé, černo-bílé, černo-červené, černo-růžové, černo-zelené a černo-modré
  • Hmotnost: 17 g
  • Připojení: 130cm kabel od jacku k uším, 3,5mm jack, adaptér pro telefony
  • Výbava: modul s mikrofonem a tlačítkem, 3 páry adaptérů
AUDIOPRO Mosquito lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Sluchátka se dají používat také jako handsfree, tlačítko pro příjem hovoru se nachází na části kabelu vedoucí k levému uchu. Z hlediska ergonomie mi chyběl snad jen nějaký kolíček, kterým by šel kabel lépe přichytit k oblečení, pokud jej tedy nechcete mít pod tričkem.

A jaký zvuk vlastně Audiopro Mosquito produkuje? Nenáročný uživatel bude nadšený, ti kdo si kladou vyšší nároky rychle rozpoznají, že zvuk je (přesně podle současné módy) trochu basovější, sluchátka také hrají trochu hlasitěji, než jsem zvyklý. Díky výraznějšímu podání bylo občas slyšet mírnější šumění, ale nejedná se o nic výrazného. Audiofilové zůstanou u svých drahých sluchátek, běžnému uživateli ale bude kvalita Mosquito Audiopro stačit.

Sluchátka se hodí pro telefonování, testoval jsem ve spojení s Windows Phone i Androidem, hovor se dá přijmout tlačítkem. Mikrofon je lepší přiblížit ústům, hlas je slyšet dobře i venku. Celkový dojem ze sluchátek je dobrý, skvěle vypadají, hrají hodně slušně a praktické handsfree je navíc. Nabídka barevných kombinací určitě potěší!

Reklama