Audioteka: pusťte si knihu do uší [aplikace]

Reklama

Za volantem auta nebo při chůzi se kniha moc dobře nečte, a tak si můžete pustit do uší audioknihu. Praktická aplikace nabízí ukázkové kapitoly zdarma, knihu si můžete poslouchat a stáhnout do telefonu.

Audioteka_2Audioteka_3Audioteka_8Audioteka_5Audioteka_6

Audioteka je šikovná aplikace, s níž můžete dle slov autorů „číst ušima“. V databázi najdete více než 1 700 knih v češtině a slovenštině a vy si je můžete pouštět do uší při jízdě autem, v MHD, při relaxu nebo sportu. Součástí aplikace je katalog s vyhledáváním, u knih se nachází kapitoly zdarma, abyste zkusili, jak se vám zamlouvá třeba hlas mluvčího.

Audioteka_7Audioteka_11Audioteka_10Audioteka_9

 

Pokud se rozhodnete, aplikace vás přesměruje k nákupu audioknihy a vy si ji poslechnete celou. Poslouchat lze offline po stažení knihy, nebo přes Wi-Fi a GSM data. V menu aplikace sají data v GPS vypnout, abyste nevyčerpali FUP. Když se zaregistrujete, tak se vaše virtuální „Polička“ zpřístupní na více zařízení a hlavně na webu audioteka.cz. Pokud upřednostňujete audioknihy před těmi klasickými nebo elektronickými čtečkami, tak tato aplikace stojí za pozornost.

 

Reklama