Autonavigace Sygic konečně podporuje Android Auto

Reklama

Slovenští vývojáři oznámili skvělou novinku pro fanoušky navigace Sygic – můžou ji pohodlně ovládat na displeji auta a telefon sundat z držáku. Po více jak dvou letech od podpory Apple CarPlay tu máme podporu Google Android Auto platformy.

Autonavigace Sygic má po celém světě miliony uživatelů s Android telefony, kteří mohou jásat. Nová podpora Android Auto umožní pohodlné ovládání navigace na větším displeji auta, pohodlněji najdou ovládací prvky navigace a telefon zůstane jen na kabelu, aby se nabíjel. Jen připomínám, že podpora Apple CarPlay u Sygicu u iPhonů funguje od jara 2019…

Po příchodu do auta stačí mobil s Androidem napojit na kabel nabíjení a v menu displeje auta se objeví prostředí Android Auto s ikonou Sygic. Sygic je známý kvalitními offline mapami, takže nezůstanete bez navigace ani mimo dosah kvalitního mobilního pokrytí. Navigace umí hlasové povely, je tu český hlas navigace, asistent na jízdu v pruzích apod. Sygic je tak v Android Auto dostupný po boku Waze nebo Google Maps a hlavně díky offline mapám má co nabídnout. Sygic pro Android je bezplatně na Google Play.

Sygic a Android Auto

Reklama