AVG Family Safety: už žádné porno v mobilu (aplikace)

Reklama

Prohlížení internetu z mobilu už je naprosto běžné. A stejně běžné je bohužel i obrovské množství webových stránek, které nejsou úplně vhodné pro mladé. Místo neustálé kontroly dětí, co s vašim mobilem provádí, můžete vyzkoušet tento prohlížeč.

AVG Family Safety se pokusí nahradit standardní prohlížeč ve vašem mobilním telefonu. Aplikace se soustředí hlavně na zvýšení zabezpečení při prohlížení. Nabízí automatický zákaz přístupu na mládeži nevhodné stránky, nepustí vás ani k malwaru. Blokované weby pochopitelně můžete i velmi snadno přidávat sami, vše je chráněno heslem, které si nastavíte při prvním spuštění, takže vaše nastavení nikdo jen tak nezmění.

Podstatně pokročilejší možnosti AVG Family Safety nabídne, pokud máte k této službě vlastní účet. Můžete vytvářet blokace podle kategorií, upozornění na neoprávněný přístup přes SMS, nebo třeba časové omezení přístupu.

Součástí aplikace je i návod, jak zablokovat možnost prohlížení přes standardní prohlížeč v telefonu, nebo možnost instalace konkurenčních prohlížečů.

Z hlediska funkčnosti se nemusíte AVG Family Security obávat. Stránky (ty povolené) dokáže zobrazovat korektně, není problém mít otevřeno více oken současně, vytvářet záložky nebo si vybrat preferovaný vyhledávač.

Aplikace je nabízena zdarma, takže pokud chcete uchránit mravní vývoj svého dítěte, určitě vyzkoušejte.

Operační systém: iOS 4.3 a vyšší , Windows Phone

Odkaz na stažení: iOS, Windows Phone

Cena: freeware

Reklama