badaBox: zkratka do Dropboxu (aplikace)

Reklama

Množství cloudových úložišť na internetu sice narůstá, oblíbenost Dropboxu ale prozatím není ohrožena. Pokud používáte telefon s operačním systémem Bada, měli byste vyzkoušet následující aplikaci, která vám usnadní přístup do Dropboxu.

Zpočátku vás aplikace možná trochu zklame. Po jejím spuštění se totiž otevřou internetové stránky a vy se musíte jejich prostřednictvím do Dropboxu přihlásit a poté aplikaci povolit. Následně už ale můžete cloud používat rovnou přes badaBox.

Aplikaci pochopí velmi rychle i začínající uživatel. Na hlavní obrazovce vidíte stejné složky a soubory jako v Dropboxu. Složky můžete otvírat, pokud kliknete na kterýkoliv soubor, aplikace se vás zeptá, kam jej chcete uložit. Úplně stejně to funguje i obráceně. Stačí vybrat Upload, zvolit soubor a během chvíle se nahraje na Dropbox. Bohužel si ale nemůžete vybrat, kam by se měl soubor uložit, objeví se vždy v hlavním adresáři. Pokaždé, když se do něj vrátíte, aplikace také znovu zkontroluje aktuálnost složky Dropboxu. Máte tak jistotu, že stále sledujete relevantní informace.

Z dalších funkcí můžete v badaBox používat vytváření složek, mazání dokumentů přímo z Dropboxu a několik doplňkových funkcí. Pokud tedy Dropbox používáte skutečně často a chcete si v telefonu ulehčit práci, vyzkoušejte tuto aplikaci. Investice se vám určitě vyplatí.

Operační systém: Bada 2.0 a vyšší

Cena: 50 Kč

Odkaz na stažení

Reklama