Bang & Olufsen přináší luxusní sluchátka

Reklama

Známý výrobce špičkové audio techniky začíná v Česku prodávat dvojici uzavřených sluchátek s bezdrátovým spojením a pohodlným dotykovým ovládáním.

Bang & Olufsen Beoplay H9ib jsou tmavá sluchátka z lehkého hliníku, pokrývá je hovězí kůže na povrchu a jehněčí na náušnících. Prémiový vzhled je samozřejmostí, na boku se ovládá přehrávač a hlasitost pouhými dotyky bez klasických tlačítek. Sluchátka aktivně potlačují ruchy z okolí, výrobce chválí podání basů, a možnost spárování se dvěma zařízeními současně. Baterie umožní až 18 hodin poslechu nebo 4 hodiny hovoru. Kromě bluetooth spojení je připraven slot a kabel s USB-C pro drátové připijení k mobilu.

Beoplay H8i se vyznačují jednodušším designem, tento model má klasická tlačítka na bocích, a podstatně vyšší výdrž – až 30 hodin poslechu! Stejně jako H9ib mají druhý mikrofon pro ještě kvalitnější hovory. Opět je tu možnost spojení přes USB-C konektor. Oboje sluchátka doprovází aplikace Beoplay App pro iOS a Android s možností uložení vlastních zvukových profilů. Tmavý model stojí 12 290 Kč a světlý pak 10 090 Kč.

Bang & Olufsen Beoplay H9i lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Bang & Olufsen Beoplay H8i lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama