Barev, až zrak přechází: Goclever Quantum 400 [preview]

Reklama

Firmu Goclever známe spíš jako výrobce tabletů, má ale v nabídce i nějaké zajímavé telefony. Podívejte se třeba na model Goclever Quantum 400 se spoustou výměnných barevných krytů, který pořídíte za sympatickou cenu 2 599 Kč.

Rozměry telefonu Goclever Quantum 400 jsou 117 × 63 × 11,2 mm a přístroj váží 112 g. Uživatel se může těšit na čtyřpalcová IPS displej s rozlišením 800 × 400 bodů. O chod se starý čtyřjádrový procesor Cortex A7 s frekvencí 1,2 GHz doplněný grafickým procesorem Broadcom VideoCore IV, 512 MB RAM a vnitřní pamětí 4 GB.

Goclever_Quantum-400_Colour_1

Zařízení běží na operačním systému Android 4.2, podporuje až dvě karty SIM a je vybaveno dvěma fotoaparáty (0,3 Mpx na přední straně a 2Mpx na straně zadní). Vnitřní paměť může být rozšířena pomocí karet microSD  až na 32 GB. Přístroj je také vybaven modulem GPS (s podporou A-GPS + GLONASS) s předinstalovanými mapami Polska, České republiky a Slovenska, tunerem FM, světelným senzorem a baterií 1 600 mAh.

Goclever_Quantum-400_Colour_2

Rámeček telefonu je bílý, ale může být odstraněn a nahrazen temně černým, žlutým nebo modrozeleným panelem či kombinací těchto barev (černá a žlutá, žlutá a modrozelená, modrozelená a černá). Barva vašeho telefonu tak bude závislá pouze na vaší představivosti. Sada v barevném konceptu „The Colour Concept“ obsahuje tři kusy barevných zadních panelů, pogumované rámečky a ochranné folie pro displej.

Reklama