Base Jumper: pojďte si skočit z mrakodrapu [hra]

Reklama

Hledáte hru na odreagování, která ale přinese také trochu adrenalinu? Vyzkoušejte si, jaké to je vrhnout se do hlubin volným pádem po odvážném skoku ze střechy domu. Stihnete včas otevřít padák a ještě trefit dopad?

Stickman Base Jumper je vynikající hra zdarma určená pro Android. Principem je ovládnout odvážného skokana, který se musí správně rozběhnout, odrazit, letět, otevřít padák a přistát. To vše v časovém limitu. Aby toho nebylo málo, přidává se role větru, překážky na cestě dolů. I když to možná zní složitě, hru rychle ovládnete. Jednoduchým ťuknutím do displeje si skokan dá čelem vzad a rozejde se. Další ťuknutí jej otočí a on se rozběhne. Další ťukanec jej donutí se odrazit. Udělá stylovou šipku a za svistu větru po příslušné trajektorii začne svižně klesat k zemi.

V každém levelu máte jasně naznačeno, kde je cílový dopad, nad ním je také namalována přerušovaná čára. Klepnutím otevřete padák a pomaličku klesnete na zem. Trefit se musíte co nejblíže cíle, jinak přicházíte o body.

Rozmanitost levelů spočívá v různé vzdálenosti a hloubce cíle, někdy se budete odrážet téměř z místa. Naopak dokáže překvapit level ponořený kompletně do tmy, se sílícím větrem je to také pořádná zábava. Po chybném skoku se na startu vždy zaznačí vlaječkou, odkud jste skákali, takže příště to dáte lépe. Totálně chytlavá hra si umí pořádně podmanit, ani několikanásobné opakování levelů ji nijak nezprotiví.

  • Systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Odkaz ke stažení: Google Play

Reklama