Battery Saver: ušetří vám energii mobilu [aplikace]

Reklama

Avast uvádí aplikaci pro Androidy, kterým chce ušetřit drahocennou energii mobilu optimálním nastavením spotřeby. V noci třeba nepotřebujete být online, synchronizovat data a používat Wi-Fi. O to se aplikace postará.

BatterySaver_2BatterySaver_4BatterySaver_5

Avast přichystal praktickou aplikaci Battery Saver, která se nejprve naučí váš styl využívání mobilu a poté nabídne optimální nastavení pro úsporu energie. Aplikace nemá vliv na příchozí SMS, hovory a hlasitost. Díky propojení s nastavením mobilu upravíte časové rozmezí, kdy se deaktivuje Wi-Fi spojení, vypne se bluetooth, GPS, přenos dat, synchronizace aj.

BatterySaver_3BatterySaver_6

Pokud např. zrovna spíte 0:00 – 6:00, mobil spí s vámi, nad ránem se však spojí s daty a vy po probuzení máte nové aktualizace z messengerů, maily atd. Prostředí aplikace znázorňuje prodloužení vybíjení během přepínání profilů, ty si přejmenujete dle libosti, jeden se může aktivovat při nízkém stavu baterie atd. Možnosti rozhodně zajímavé a v dnešní době se každé procento výdrže počítá, takže proč aplikaci alespoň nezkusit.

  • Systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: Google Play

Reklama