Bayan Audio Soundbook: hodně stylová hudba [test]

Reklama

Atraktivní hudební příslušenství spojuje vysoký výkon, stylový design a zajímavé funkce. Nechybí NFC párování, FM rádio, stojánek a ochranný obal v jednom.

BayanAudioSoundbook_1BayanAudioSoundbook_2BayanAudioSoundbook_3BayanAudioSoundbook_4

Bayan Audio Soundbook je produktem mladé britské společnosti Bayan Audio, která se zabývá designovým mobilním příslušenstvím. Tento mobilní bluetooth reproduktor přichází s hliníkovou konstrukcí a speciálním stereoreproduktorem s čistým zvukem. Z něj můžete poslouchat hudbu a také telefonovat, výrobce totiž nezapomněl ani na mikrofon.

Reproduktor je docela těžký, hmotnost však přispívá k jeho stabilitě. Na pevno připojené odklápěcí nylonové pouzdro slouží jako ochrana mřížky reproduktorů a rovněž jako pohotový stojánek. Po odklopení se zařízení samo zapíná a vypíná, jak praktické.

BayanAudioSoundbook_5BayanAudioSoundbook_6BayanAudioSoundbook_7BayanAudioSoundbook_8

Zkosené tvary reproduktoru vypadají skvěle, hliník na povrchu chladí. Bassreflex má na zadní straně potřebný výstup, tamtéž najdete miniUSB na dobíjení a konektory pro hudební vstup a výstup.

BayanAudioSoundbook_9BayanAudioSoundbook_10BayanAudioSoundbook_11BayanAudioSoundbook_12

Horní strana obsahuje tlačítka ladění FM rádia, vpínací tlačítko s přepínáním řežimů bluetooth – FM rádio – LineIn a ještě dvě tlačítka hlasitosti. Stav zesílení prozradí drobné bílé diody v řadě za sebou.

BayanAudioSoundbook_16BayanAudioSoundbook_15BayanAudioSoundbook_14BayanAudioSoundbook_13

Párovat s mobilem můžete dotykem NFC čipu na lgou NFc na krytu reproduktoru. Jde to také klasicky přes bluetooth. Jak to celé hraje? Opravdu dobře, konstrukce nerezonuje a výkon neodymiových měničů si skvěle poradí s vokálovými částmi skladeb. Poslech hiphopu a drum and bass písní si dopřejte na kvalitnější soustavě, nicméně na Bayan Audio si vystačíte pro vyvážený poslech většiny populárních písní. Když vás poslech hudby  z mobilu nebo tabletu omrzí, jednoduše přepněte na FM rádio s podporou automatického ladění, paměť na stanice ale chybí.

Unikátní vzhled a dobrá funkční zásoba je náležitě oceněna na více než 5 000 Kč. A tak si koupí reproduktoru téměř můžete být jisti, že jej nespatříte na návštěvě u sousedů.

Specifikace Bayan Audio Soundbook

  • bluetooth: 4.0, A2DP, HFP, kodek aptX
  • Podpora: NFC, Line-in, Line-out
  • Rozměry: 160 × 88 × 38 mm
  • Hmotnost: 530 g
  • Výkon: 15 W
  • Výbava: FM rádio s anténou, integrované pouzdro/obal, mikrofon na hovory
  • V balení: USB nabíjecí kabel, 3,5mm jack propojovací kabel
  • Barvy: bílá nebo černá
Bayan Audio Soundbook I Radio Bluetooth lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama