Beoplay E8: opět špičkový bezdrátový zvuk

Reklama

Už třetí generace bezdrátových špuntů Bang & Olufsen má přinést špičkový zvuk a pohodlné ovládání. Předností jsou kompaktní rozměry a podrobná ovládací aplikace v mobilu. Připravte si 9 000 Kč.

Fanoušci Bang & Olufsen mohou jásat, nové špunty do uší Beoplay E8 mají přinést ještě lepší zvuk pro hudbu i telefonování, nechybí dobíjecí pouzdro z kůže! Ergonomie špuntů je vhodná pro pohodlné nošení, výrobce vymodeloval tvar konstrukce pro přilnutí k uchu. Minimální hmotnost 5,8 g pak už nepřekvapí. Nová generace sluchátek má podstatně delší výdrž na nabití, až 35 hodin ve spojení s dobíjecím pouzdrem, samotná sluchátka pak zvládnou 7 hodin. Pro spojení lze využít bluetooth 5.1, ve specifikacích najdete aptX a AAC.

Na hovory čekají 4 mikrofony, samozřejmostí je aktivní potlačení okolních ruchů. „S třetí generací Beoplay E8 jsme učinili z nejlepších bezdrátových sluchátek na světě sluchátka ještě lepší. Ve společnosti Bang & Olufsen se nikdy nezastavíme před výzvami v oblasti výkonu, zpracování a designu. Tato obsese nás dovedla až k vytvoření třetí generace sluchátek, která zákazníky potěší ještě lepším zvukem a zvýšeným komfortem,“ sdělil Christoffer Østergaard Poulsen, Vice President of Product Management ve společnosti Bang & Olufsen.

 

Reklama