Beosound Balance: špičková hudba bez drátů za 52 000 Kč

Reklama

Společnost Bang & Olufsen je známá špičkovými audio produkty pro poslech na cestách nebo doma. Po řadě nových sluchátek tu máme unikátní bezdrátový reproduktor, který se stane centrem domácího poslechu.

Beosound Balance je atraktivní reproduktor s prostorovým projevem, který má zapadnout do stylového interiéru. Oblé tvary doprovozí příjemné materiály – dubové dřevo a pletená textilie. Součástí konstrukce je rovnou 7 reproduktorů pro hudbu do všech směrů nebo vybraným směrem. Uvnitř se vešly dva basové reproduktory proti sobě

Reproduktor se ovládá skrytými senzorovými tlačítky, ty se rozsvítí jakmile se k zařízení přiblížíte. Svítí na horní hliníkové straně, přejížděním prstu se ovládá hlasitost, ovládá přehrávač a na výběr je několik hudebních režimů. Zařízení podporuje hlasové ovládání Google Assistant, Alexa od Amazonu, rozhraní se počítá také – Chromecast, Apple Airplay 2, Spotify Connect.

Koncept Beosound Balance si klade za cíl zajistit, aby krása, inovace a zvuk vytvářely jeden celek. VP of Design ve společnosti Bang & Olufsen Gavin Ivester vysvětluje: „Vize Beosound Balance spočívá v tom, že reproduktor bude působit jako rozšíření domácí atmosféry. Bude odrážet místo, na kterém se bude nacházet a osobu, která jej bude používat. Konstrukce příjemná na dotek spolu s použitými prémiovými materiály podtrhávají luxusní a inovativní dojem. Režimy poslechu umožňují v případě potřeby přizpůsobení zvuku pro ten nejlepší prožitek, ať už jde o prožitek uklidňující, vzrušující nebo radostný.” Novinka se již prodává za 52 000 Kč na prodejnách Bang & Olufsen, se svtlým nebo tmavým dřevem ve spodní části.

 

Reklama