Big Boy dobije váš mobil i tablet [preview]

Reklama

Coolpad nevyrábí jen tablety a telefony, ale také zajímavý batterypack nazvaný Coolpad Big Boy. Může se pochlubit dvěma nabíjecími porty a obří kapacitou.

Coolpad Big Boy je přenosná baterie, kterou můžete nabíjet přes USB. Její maximální kapacita je 10 400 mAh, což stačí zhruba na 3-4 nabití mobilního telefonu. A právě k tomu Big Boy slouží.

Můžete si ho doma pohodlně nabít a pak nosit s sebou v kapse. Jakmile se váš mobil přiblíží ke kritické hranici vybití baterie, jednoduše ho připojíte na Big Boy, který se o svou energii rád podělí a váš telefon dobije. Za tímto účelem je vybaven dvěma USB porty (s maximálním proudem 1 a 2 A při shodném napětí 5 V).

Coolpad_BigBoyGold

Z dalších parametrů vybíráme:  ochrana proti přehřátí, přepěťová ochrana, proudová ochrana, ochrana proti přetížení, ochrana proti přebití/vybití baterie, ochrana proti zkratu, ochrana pro vlastní nabíjení a vybíjení, automatické rozpoznání zátěže, ochrana vstupu proti přepólování, antistatická ochrana.

Coolpad_BigBoySilver

Coolpad Big Boy o rozměrech 162 × 41 × 22 mm a hmotnosti 255 g pořídíte v barevných variantách Champagne, Silver za cenu 549 Kč.

Reklama