Bike Race: nakopněte motorku k výšinám [hra]

Reklama

Bezplatná hra na Android dokáže zabavit na dlouhé hodiny. Daří se jí to zajímavým fyzikálním modelem, ale hlavně přítomností multiplayeru. Jednoduché ovládání virtuální motorky si jednoduše oblíbíte.

V Bike Race je vaším úkolem projet co nejrychleji stanovenou dráhu, na níž není nouze o skoky, loopingy, různé schody a podobné překážky. Možná to zní jednoduše, ale projet některé trasy na tři hvězdičky je docela fuška. Jednoduchá grafika nabízí odlišné prostředí mnoha levelů, při jízdě se ťuknutím v pravé části displeje přidává plyn, na druhé straně se tak brzdí. Natočením mobilu doleva a doprava se přenáší těžiště na motorce, takže snáze vyjedete do kopce, a naopak se nezřítíte ze srázu. Těmito pohyby také budete lépe držet v loopingech, na to přijdete. Jediný dotek jezdce s terénem znamená restart pokusu. Když třeba zvládnete jízdu v celém levelu po předním nebo zadní kole, dostanete jinou motorku do garáže.

Možná si říkáte, že stačí dojet levely a hra vás přestane bavit. Jste na omylu. Autoři totiž zapracovali možnost dokoupení speciálních motorek, tady se už ale musí platit přes Google Play účet. Velkým přínosem je multiplayer a tak se ze hry stane neodolatelný společník. V multiplayeru totiž můžete vyzvat hráče z celé planety, jednoduše zajedete trasu a on dostane echo do mobilu, že je na řadě. Takto můžete hrát proti několika hráčům najednou, třeba každý den proti jednomu. Na dojetí jsou tři pokusy. Po zvládnutí multiplayeru se postupně budou odemykat další levely v single playeru.

Odkaz na stažení: Android

Cena: freeware

Reklama