BLESKmobil versus Tesco mobile: Co předplacené karty nabízí a kde je seženete?

Reklama

Díky bohaté nabídce mobilních i virtuálních operátorů je z čeho vybírat, a to nejen v rámci tarifů, ale i předplacených karet. Velké oblibě se těší například karty BLESKmobil a Tesco mobile. Víte, co tyto karty nabízí a kde je seženete?

srovnamecz_4

Hlavní doménou předplacených karet je výhodné volání a zasílání SMS bez závazků. Řada z nich nabízí i lákavé bonusy navíc. Při výběru se proto rozhodně nespoléhejte jen na ceny. Víte, co vše lze získat s koupí předplacené karty? Pojďme se podívat blíže na nabídkou BLESKmobil a Tesco mobil?

Co BLESKmobil nabízí?

  • Volání za 2,07 Kč za minutu.
  • SMS za 1,24 Kč.
  • MMS za 4,13 Kč.

Na jedno mobilní číslo je možné získat zvýhodněné volání, a to za cenu 1 Kč za minutu.

Co Tesco mobile nabízí?

  • Volání za 2,50 Kč za minutu.
  • SMS za 1,50 Kč.
  • MMS za 5,00 Kč.

Jste-li však zákazníky Tesco Clubcard, pak můžete získat ještě lákavější služby s Tesco mobile TARIF. Stačí si každý měsíc nabít 300 Kč a volání a zasílání SMS do vlastní sítě máte zdarma. Do ostatních sítí voláte za 1,50 Kč za minutu a SMS posíláte za 1,00 Kč.

Jaké další bonusy získáte s předplacenými kartami?

K předplacené kartě BLESKmobil získáte zdarma přístup na portály blesk.cz, isport.cz a auto.cz. To vše bez jakýchkoliv dlouhodobých závazků.

Tesco mobile nabízí bonus pro zákazníky Clubcard. Stačí spárovat klubovou kartu se SIM kartou a poukaz na 1 000 Kč zpět na nákupy v Tesco je váš.

Kde předplacené karty lze dobít?

Předplacené karty je potřeba dobíjet. Kredit do BLESKmobil získáte na více než 6 000 místech v České republice. Využít k tomu můžete například terminály Sazky, Fortuny, Billy i Tesca. Kupón s kreditem zakoupíte také v trafikách a hravě si telefon dobijete online, v bankomatu nebo přes internetové bankovnictví.

Také Tesco mobile umožňuje svým zákazníkům dobíjet kredit přes internet a na více než 8 000 místech v České republice. Kromě prodejen Tesco a terminálů Sazky kredit získáte i na čerpacích stanicích.

Kde SIM karty pořídíte a jak je aktivujete?

Pokud vás předplacené karty BLESKmobil a Tesco mobile zaujaly, pak je nejvyšší čas zodpovědět, kde SIM kartu získáte.

Předplacená karta BLESKmobil je k dispozici k zakoupení na webových stránkách bleskmobil.blesk.cz. Po objednání vám SIM karta dorazí poštou. Poté už jen stačí aktivovat kartu pomocí PIN kódu, který je umístněn pod stíracím polem na zadní straně karty. Dokončení aktivace se provede po prvním zavolání.

SIM kartu Tesco mobile lze pořídit online, v obchodech Tesco a Žabka. Stejně jako u BLESKmobil najdete na zadní straně karty pod stíracím polem PIN kód. Dokončení aktivace se provede jakoukoliv placenou operací. Oba typy karet umožňují převod stávajícího čísla a obě SIM karty stojí 150 Kč.

Reklama