Blesková soutěž o skvělé příslušenství Genius!

Reklama

Ve spolupráci s výrobcem Genius vám přinášíme soutěž o produkty, které můžete věnovat třeba jako vánoční dárky. Hrajte o pouzdra, kameru, klávesnici, sluchátka  a reproduktory!

Odpovězte na jednoduchou otázku do páteční půlnoci 13. 12. 2013 a my o víkendu vylosujeme výherce. Výhry odešleme příští týden! Otázka zní jasně, nápovědu najdete v naší recenzi:

Je nám líto, ale požadovaný soubor byl smazán.

Ujistěte se, že máte správnou adresu URL a že vlastník soubor nesmazal.

Používejte Disk Google při své práci

Aplikace Disku Google usnadňují tvorbu, ukládání a sdílení dokumentů, tabulek a prezentací online a nabízejí mnoho dalších funkcí.

Další informace na drive.google.com/start/apps.

 

O co se hraje?

GeniusGHP-430F

Uzavřená sluchátka Genius GHP-430F – Špunty a pecky do uší vám nevyhovují a na hlavě chcete nosit pěkná sluchátka? Genius má levný tip na sluchátka s dobrým polstrováním, skládací konstrukcí a ovládáním hlasitosti na kabelu. Pokračování v naší recenzi.

GeniusLuxePad 9100

Ultratenká klávesnice k tabletu Genius LuxePad 9100 – Genius přináší tenkou klávesnici s nízkým zdvihem tlačítek, současně ještě dostanete praktické koženkové pouzdro, které poslouží jako praktický stojánek pro tablet. Více v naší recenzi.

GENIUSGS-701

Pouzdro na tablet/čtečku 7 palců Genius GS-701P, více o pouzdru v našem článku.

GeniusGS-721

Pouzdro na tablet/čtečku 7 palců Genius GS-721, více o pouzdru v našem článku.

GeniusGS-1080

Pouzdro na tablet 10 palců Genius GS-1080p, více o pouzdru v našem článku.

GeniusSP-HF150

Dřevěné reproduktory Genius SP-HF510

Genius DVR-HD565

Kamera do auta s nočním záznamem Genius DVR-HD565

*Pravidla soutěže:

1. Soutěž pořádá web Mobinfo.cz
2. Soutěž se koná od 10. prosince 2013 00.00 do 13. prosince 2013 23.59.59.
3. Účastníkem soutěže se může stát kdokoliv s bydlištěm v České republice, kdo zodpoví soutěžní otázku zveřejněnou na webových stránkách, vyplní kontaktní e-mailovou adresu a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
4. Po ukončení soutěže budou ze správných odpovědí náhodně vylosováni soutěžící, kteří získají uvedené ceny.
5. Výherci budou kontaktováni na uvedených e-mailech, pokud do deseti pracovních dnů od kontaktování nedodají poštovní adresu pro zaslání výhry, výhra propadá a bude vylosován další soutěžící.
6. Výhry budou zaslány do 2 týdnů od ukončení soutěže.
7. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou, duplicitní e-mailové adresy budou vyřazeny.
8. Zaškrtnutím souhlasu s pravidly soutěže dává soutěžící pořadateli právo zpracovávat jeho osobní údaje (e-mailovou adresu) výhradně pro potřeby soutěže a po dobu trvání soutěže a losování výherců. Poté budou veškeré zadané informace vymazány.
9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Reklama