Blueprint 3D: technické nákresy mohou být zábava (recenze hry)

Reklama

Že si nedokážete představit, co může být zábavného na technickém nákresu? To byste si měli Blueprint 3D rychle stáhnout. Opravdu neotálejte, tahle skvělá hra už moc dlouho zdarma na App Store nebude!

Má-li nějaká hra desítky pozitivních hodnocení a ještě se nabízí zdarma, je to jasný signál pro její vyzkoušení. Neodolali jsme ani s Blueprint 3D. Opět pracuje s velmi jednoduchým nápadem. Díváte se na podivnou změť čar na modrém technickém výkresu a musíte je spojit do smyslupného objektu. Nejlépe to vystihuje následující obrázek přímo od autorů hry.

Správného tvaru dosáhnete točením, přetáčením a nakláněním celého objektu. Kdo má dobrou představivost, poradí si velmi rychle, ostatní budou v úvodu asi trochu tápat, ale postupně si herní princip osvojí a budou při spravování výkresu rychlejší a úspěšnější. Největší potíže jsem měl na začátku s tím, že jsem nevěděl, co se vlastně má na konci objevit. Když už budete hodně zoufalí, můžete použít vyřešení levelu. To se dá ale využít pouze pětkrát, další už přikupujete.

Hra vám vydrží skutečně na dlouho, autoři ji rozdělili do skupin, podle toho, s jakými objekty se budete potkávat. Máme tu zajímavé budovy, elektroniku, zvířata, středověk, vojenství, vesmír, vozidla, vánoce a techniku. Všude je kolem 30 různých levelů. Ty si navíc můžete dát se třemi různými druhy obtížnosti, zábavy je tedy skutečně hodně.

Hra neexceluje grafikou ani hudbou, v tomto případě to ale není nutné. Hlavní je perfektní nápad. Uvidíte, jakou budete mít radost, až z podivné změti čar „vykouzlíte“ známý objekt. Tak neváhejte a stahujte. Dokud je zdarma.

Operační systém: iOS 3.1 a vyšší

Freeware: dočasně

Odkaz na stažení

Reklama