Bluetooth klávesnice ZAGGkeys FLEX rozzáří vaše tablety [test]

Reklama

Píšete na tabletu spoustu textu a už jste otrávení ťukáním do displeje? Bezdrátová klávesnice ZAGGkeys vám zadávání znaků usnadní, navíc má tlačítka rychlých voleb a součástí balení je stojánek na tablet. A to už stojí za pozornost!

ZAGGkeysFLEX_12

Bluetooth klávesnice ZAGGkeys FLEX je šikovné příslušenství, které ocení všichni majitelé tabletů. Lehká plastová klávesnice nabízí využití pro tablety s iOS a Androidem, spárování je snadné a používání rovněž. Klávesnice postrádá numerickou část, ovšem obsahuje české popisky tlačítek. Navíc přidává řadu tlačítek na ovládání hlasitosti, přehrávače, vyhledávání a dalších funkcí.

ZAGGkeysFLEX_2ZAGGkeysFLEX_1ZAGGkeysFLEX_3ZAGGkeysFLEX_4

Hodně praktický je stojánek, který po složení slouží jako ochranný obal klávesnice, takže ji neodřete v batohu o něco jiného. Spodní strana klávesnice obsahuje dvojici výklopných nožek k naklonění. Tlačítka mají jistý a tichý stisk a psát se na nich dá pohodlně i díky malým rozestupům.

ZAGGkeysFLEX_11ZAGGkeysFLEX_7

Klávesnice se prodává ve stříbrném provedení za 2 160 Kč, za zapůjčení děkujeme Bezobalu.eu. Kupovat můžete pod tímto odkazem.

Test klávesnice ZAGGkeys FLEX na našem videu

Další fotogalerie ZAGGkeys FLEX

ZAGGkeysFLEX_10ZAGGkeysFLEX_9ZAGGkeysFLEX_8ZAGGkeysFLEX_5

Reklama