Brain Cube Reloaded: totální výzva pro váš mozek [hra]

Reklama

Nudíte se doma, v práci, ve škole? Instalujte tuhle ďábelskou hru, která vás obere o zbytek volného času. Parádní grafika a zvuky jsou doplňkem jednoduchého tématu s překlápěním a putováním hranatého hlavního hrdiny.

BrainCubeReloaded_1BrainCubeReloaded_2BrainCubeReloaded_3BrainCubeReloaded_4

Brain Cube Reloaded je zajímavá hra dostupná zdarma pro vaše telefony s Windows Phone 7.5 a 8. Není sice nejnovějšího data, ale zabaví stále spolehlivě. Ve hře se podíváte do zajímavého prostředí s kosmickými zvuky a podkresem, v němž máte za úkol dostat hranatou kostku s obličejem do cíle levelu. Těch je nachystána spousta a tak si připravte dostatek času a odhodlání, některé levely dokáží řádně zavařit závity.

BrainCubeReloaded_8BrainCubeReloaded_7BrainCubeReloaded_6BrainCubeReloaded_5

Účelem hry je dostat vašeho hrdinu přes nejrůznější nástrahy do cíle. K pohybu slouží poklepání a následné přetočení kostky horizontálně nebo vertikálně. Hřiště je vyznačeno jasně čtvercovými díly, vy musíte najít vhodnou trasu a prostor pro ideální překlopení tak, abyste se vyhnuli dírám a dalším nástrahám. Nemá smysl vyzrazovat záludnosti, na ty přijdete sami, dost možná budete překvapeni!

Reklama