Breffo Spiderpodium: když pavoukovi dáte mobil [recenze]

Reklama

Tenhle univerzální držák na mobil budí emoce. Všemožně ohebné příslušenství připomínající pavouka podrží telefon na nejrůznějších místech v bytě, kanceláři či autě. Na velikosti mobilu opravdu nezáleží!

Breffo Spiderpodium je originální držák pro nejrůznější telefony, který si natvarujete tak, jak vám to bude nejvíce vyhovovat. Pogumovaná ohebná konstrukce neklouže, každá z osmi nožek obsahuje tři prohlubně, naznačující klouby k ohýbání. Vestavěný ohebný kov však můžete tvarovat na jakémkoliv místě, takže fantazii se opravdu meze nekladou.

Proč koupit Breffo Spiderpodium?

  • Všemožně ohebné nohy
  • Pogumovaný neklouzavý povrch
  • Bílé a černé provedení
Držák Breffo Spiderpodium lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Každá z noh měří asi 85 mm, neohebnou částí je ploška pro postavení mobilu nebo k zavěšení. Ploška měří asi 50 × 25 mm, ostatní nohy mobil na ní snadno udrží. Díky mezeře se dá třeba zespod protáhnout dobíjecí kabel a mobil nemusíte z pavouka nijak sundávat.

Neotřelý vzhled držáku se opravdu povedl, výrobce nabízí bílou a černou barvu, my jsme testovali černý z obchodu Smarty.cz. Držák funguje a dobře vypadá, tuhost noh je tak „akorát“, že se samy nepohnou a přitom neodolají slabšímu tlaku pro natvarování. Možnosti natvarování jsou nekonečné, pár jsme jich navrhli na našich fotografiích. Držák může sloužit i pro volné chvíle, snese kroucení, ohýbání atd.

Reklama