Brigády do kapsy: hledejte brigádu efektivně (recenze iOS, Windows Phone a Android aplikace)

Reklama

Sehnat zajímavou a dobře placenou brigádu není v současné době nijak snadné. Problém by vám ale mohla pomoci vyřešit tato aplikace. O jejich kvalitách svědčí i zisk druhého místa mezi všemi českými a slovenskými aplikacemi na 5. ročníku AppParade a více jak deset tisíc aktivních uživatelů.

Mít pod kontrolou nové nabídky brigád je s touto aplikací opravdu jednoduché. Musíte udělat jediné. Nastavit si lokalitu, ve které vás brigáda zajímá. Aplikace za pomocí datových přenosů stáhne aktuální nabídku brigád ze stránek jobs.cz a vy můžete začít vybírat.

U každé brigády najdete podrobné informace, nechybí údaje o platu a kontaktu na budoucího zaměstnavatele. Rovnou můžete ťuknout na tlačítko odpovědět a hned se domluvit. Brigádu můžete i sdílet přes sociální sítě, nebo poslat e-mailem někomu, komu by se mohla hodit. Rychlost se v tomto případě počítá, dobrá brigáda nezůstane v nabídce příliš dlouho. Ze stejného důvodu se hodí, že aplikace umí sama posílat push upozornění na nové nabídky.

V programu mi asi chyběla jediná věc, nemohl jsem si vybrat, o jaký typ brigády mám zájem. Ukazují se všechny nabídky z daného kraje či města. Pouze se dá vypnout prohlížení už jednou přečtených brigád.

A to je vlastně vše, co Brigády do kapsy nabízejí. Program je opravdu jednoduchý, přehledný, ale především kdykoliv k dispozici. Díky rozšíření na další platformy máte i vy šanci najít zajímavou brigádu. Jen pro upřesnění dodávám, že jsem aplikaci testoval na operačním systému iOS.

Cena: freeware

Operační systém: iOS 4.0 a vyšší, Windows Phone 7.5 a vyšší, Android 2.1 a vyšší

Reklama