Brňáci dostanou od Vodafonu šalinkartu zdarma

Reklama

Vodafone nabízí svým novým i stávajícím zákazníkům bezplatný čtvrtletní kupon na hromadnou dopravu. Počet kuponu přitom není omezen!

Hned dva čtvrtletní kupony na legendární šalinkartu získají noví zákazníci, kteří si u Vodafonu pořídí a aktivují novou SIM kartu s Tarifem 26 nebo jedním z Red LTE tarifů. Stejnou příležitost na bezplatnou jízdu brněnským MHD dostanou stávající zákazníci, kteří doporučí svého známého, který si následně novou SIM kartu pořídí. Pro prvních 100 zákazníků je navíc připraven jeden kupon jako bonus.

Počet kuponu na jednoho zákazníka není omezen, takže při průběžném plnění podmínek mohou zákazníci Vodafonu po celou dobu konání akce jezdit hromadnou dopravou v Brně zdarma. Bydliště v Brně přitom není podmínkou.

Akce trvá od 15. 10. 2015 do 31. 12. 2016, a bude podpořena lokální marketingovou kampaní v rámci města Brna. Zákazníci se o svůj bonus musí v prodejně Vodafonu aktivně přihlásit. Poté jim bude zaslána SMS se speciálním kódem, pomocí něhož si mohou vyzvednout v prodejně jízdenek Dopravního podniku města Brna svůj kupon, nebo kód přeposlat své rodině či známým, v případě, že ho sami nevyužijí.

Veškeré informace o akci najdete na webu www.vodafone.cz/jezdimzdarma.

Reklama