Brněnský Majáles 2012: doneste starý mobil a dostanete peníze!

Reklama

Pokud se chystáte na Majáles, který proběhne už v pátek 11. 5. 2012 od 13:00 hodin v Brně, můžete si lehce vydělat na občerstvení! Vezměte s sebou vysloužilé malé i velké spotřebiče a před hlavní branou je vyměňte za peněžní poukázky.

Společnost Elektrowin, která se již roky zabývá sběrem elektrozařízení připravila zajímavou akci, která probíhá v souvislosti s Majálesy roku 2012. Zatímco Majáles v Hradci Králové a Praze již proběhl, brněnští účastníci mohou stále ještě snadno přijít k penězům.

Dle společnosti Elektrowin je to jednoduché. Každý, kdo přinese vysloužilý kompletní velký či malý elektrospotřebič a prokáže se zakoupenou vstupenkou na Majáles (platí i na vstupenky zakoupené v předprodeji), obdrží u barevného kontejneru naší společnosti poukázku na 50 Kč! Tuto poukázku bude moci směnit v areálu u stánku kolektivního systému Elektrowin.

Před branami na Majáles hledejte pracovníky v zelených tričkách a nápisy 50 Kč za vysloužilý spotřebič. Vzít s sebou tak můžete cokoliv, co se dá zapojit do zásuvky nebo funguje na baterii. Nasnadě tak jsou nabíječky, staré mobily, nefunkční e-booky, tablety, digitální fotorámečky, fotoaparáty apod.

Majáles v Brně-Komárově na ulici Hněvkovského začíná od 13 hodin, podrobný program najdete zde. Přesné informace společnosti Elektrowin pak na jejich webu.

Reklama