Buďte originální, pořiďte si jeden z těchto šílených mobilů!

Reklama

Prošli jsme obchody a našli zajímavé telefony, které vám zajistí popularitu. Chcete mobil s lupou, napodobeninu iPhonu, mobil v hodinkách nebo oranžového tvrďáka do nepohody? 

Burgit Burg 6 Watchphone

Telefon pro tajné agenty nebo jen hračičky? Telefon ve tvaru hodinek vzbudí pozornost, kamkoliv se pohnete. Nepřijdete o ukazatel hodin na LED displeji, do hodinek stačí vložit SIM a telefonovat. Jak? Přece hovory se přijímají tlačítky na boku hodinek, čísla se vytáčí tlačítky po obvodu. Hodinky obsahují mikrofon a reproduktory, jestli nelže specifikace, tak je tu podpora bluetooth pro spárování se handsfree. Cena je skoro lidová, efekt neskonalý!

Burgit Burg 6 Watchphone lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Sonim Land Rover S1

Tenhle telefon je určen do rukou uživatelů, kteří se s telefony nemazlí. Ať už schválně nebo při výkonu povolání je běžně koupají ve vodě a blátě, berou do nehostinných podmínek. Sonim je odolný telefon s normou krytí IP-67, odolá prachu a pádům, svůj =čel má masivní konstrukce s tlumiči nárazu. Nechybí ani fotoaparát, podpora microSD karet, jinak jde o telefon, který poslouží pro základní operace.

SONIM Land Rover S1 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Motorola Flipout

Podle informace z obchodu můžete pořídit na vyžádání netradiční Motorolu, která vypadá, jako kdyby byla rozbitá. Neobvyklý design s QWERTY klávesnicí a hlavně vyklápěcí konstrukce ukrývají Android 2.1 s podporou GPS a Wi-Fi, chod má na starost 720MHz procesor a 512 MB RAM. Displej má nízké rozlišení QVGA, velikost je 2,8″. S Motorolou se dá fotit ve kvalitě 3 Mpx.

Motorola Flipout lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Zio Lupulus L1

Tohle jste určitě neviděli naživo. Mobil s připojenou lupou, která funguje jako aktivní kryt pro příjem hovorů. Seniorský telefon dává jasně najevo, že majitelé nemusí hledat brýle, aby si přečetli drobné písmo v TV programu. Černobílý displej moc energie nespotřebuje, máme tu i SOS tlačítko a především zřetelnou klávesnici.

Zio Lupus L1 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


LG BL20 New Chocolate

Je zajímavé, že tři roky starý mobil je stále k mání. Přestože jeho cena startovala na nějakých 5 500 Kč, dnes je pod 3 tisícovky. Prudce stylový design telefonu udělá radost hlavně ženám, které podlehnou senzorovým červeným tlačítkům na horním krytu. Telefon má dnes již ne moc používanou vysouvací konstrukci, vespod je tedy alfanumerická klávesnice. Telefon se vyzná v 3G sítích, má 5Mpx fotoaparát, chybí však Wi-Fi. Nadčasový design LG se dost povedl, nemyslíte?

LG BL20 New Chocolate lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Platinium 3B

Co mi ten mobil jen připomíná… Tenhle mobil za pár stovek nabízí dualSIM a dotykový displej o velikosti 3,2″. Ještě dostal i SD paměťovky (asi to není překlep z microSD). Aby nebyla nuda, má tento cvalík FM rádio, nějaký přehrávač a bluetooth.

Platinium 3B lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Reklama