Burn the Rope: oživte oheň ve svých telefonech

Reklama

Hlásíte se k pyromanům nebo vás jen uchvacuje pohled do ohně? Pak si musíte zahrát totálně návykovou hru, v níž budete oheň zapalovat, ovládat a přitom pálit různou havěť. Směr hoření ovlivníte nakláněním mobilu!

Burn the Rope je chytlavá hra s originálním námětem pro platformu Windows Mobile. Dobře nakreslená aplikace dostala slušné ozvučení, ať už je řeč o hudbě či zvucích. Praskání ohýnku si oblíbíte! Vaším úkolem není nic jiného, než kdekoliv zapálit lano a co nejvíce jej nechat shořet. Na základě toho dostanete medaile a body. Skvělou vlastností hry je možnost ovlivnit směr hoření naklopením mobilu. Zatímco ve vertikální poloze horní konce lan uhasínají, odspodu se šíří plameny snadno. Obratným manévrováním mobilu udržíte oheň na několik lanech najednou, na to určitě přijdete.

Desítky levelů nejsou nijak nudné, už od těch prvních se do cesty připletou lezoucí mravenci, kteří dle jejich zbarvení mění barvu nelítostně postupujícího plamene. Příslušnou barvou plamene můžete spálit stejně barevné lano. Postupně do cesty přijde více barevných mravenců, následují brouci, kteří po zapálení vybuchují a zapalují vše okolo.

Časem budete kombinovat spalování pavouků, kteří na dálku zapalují své kolegy apod. Dokonce tu nechybí jednoduché minihry, kdy posbíráte další bodíky. Měnit se poté dá třeba typ plamene. Zkrátka stále se na displeji něco děje, level si můžete kdykoliv zopakovat a získat maximální skóre. A to nejlepší nakonec, hra stojí jen 21 Kč, takže není proč váhat s koupí!

Operační systém: Windows Phone 7.5

Cena: 21 Kč

Odkaz ke stažení

Reklama