bwin Sports: jednoduchá sázka z mobilu (recenze aplikace)

Reklama

Máte rádi sportovní sázení? Pokud to s ním příliš nepřeháníte, doporučujeme k vyzkoušení aplikaci bwin Sports. Nejvíce se osvědčila v případech, kdy potřebujete provést nějakou rychlou sázku a k počítači je zrovna daleko.

V žádném případě nechceme propagovat intenzivní sázení, ale vsadit si občas na nějaký sportovní výsledek dodá zápasu ještě větší adrenalin než normální sledování. V sázení se točí velké peníze a tak není divu, že sázkové kanceláře se snaží vytvářet stále další možnost, jak si pohodlně vsadit.

Jedna z velkých sázkových kanceláří, bwin, nyní uživatelům nabízí jednoduchou aplikaci pro vsazení. Na začátek musím být trochu kritický, bwin mluví o tom, že aplikace funguje pro Android a iOS, v Android Marketu po ní ale nenajdete žádnou stopu. Sázení se tak omezuje jen na majitele zařízení s iOS.

Aplikace je přehledně rozdělená na nejzajímavější sázky, live sázky a klasický výběr ze všemožných sportů. Stačí vyhledat zápasy, na které si chcete vsadit, vybrat svého favorita a sázka se přesune do speciální záložky. Jakmile máte všechny sázky naskládané u sebe, stačí zvolit výši částky a vsadit. Všechny uzavřené sázky samozřejmě vidíte také.

Pochopitelnou podmínkou je, abyste byli přihlášeni ke svému účtu. Aplikace umožňuje i dobíjení kreditu, tady se mi ale trochu nelíbí, že vás odkáže na speciální stránky, které už evidentně nejsou součástí programu.

bwin Sports mi připadá ideální pro rychlé sázení. V televizi uvidíte rozehraný zápas, tak si zkrátka rychle vsadíte. Moc se mi nelíbí systém dobíjení, aplikace ani přes snahu autorů nemůže být tak přehledná jako na PC. Docela bych uvítal vyhledávání. A pochopitelně, měla by se objevit i slíbená aplikace pro Android.

Cena: freeware

Operační systém: iOS 4.0 a vyšší

Odkaz na stažení

 

Reklama