Can Knockdown: jak dobrý máte hod? [hra]

Reklama

Naštval vás někdo? Nudíte se při poradě? Chcete se zabavit ve vyučování? Nejen tehdy sáhněte po návykové hře zdarma, v níž jde o jediné – shodit házením míčků vyskládané plechovky. Jednoduchý námět, totální hratelnost!

CanKnockdownl_1

Can Knockdown patří mezi povedené hry, které nabízí pěknou grafiku, kvalitní námět a hlavně možnost si ji zahrát kdykoliv a téměř kdykoliv. Velké soustředění nevyžaduje, je to především o cviku, jak se vám podaří nejlépe shodit či sestřelit plechovky. Hra se hraje na výšku, jelikož plechovky se staví stejně tak. Navíc je to výhodnější pro tažení prstu pro přesný hod.

CanKnockdownl_3CanKnockdownl_4CanKnockdownl_5

Hra je ke stažení zdarma, stejně jako již třetí pokračování, pouze za dvojku je potřeba zaplatit něco přes 20 Kč. Princip hry je stále stejný, vylepšilo se především grafické prostředí a speciální funkce plechovek a míčků. První díl hry vás jasně naučí, jakým stylem tažením prstu po displeji nasměřujete míček do vybrané plechovky. Je to snadné a vy sbíráte body na základě počtu hodů. Některé plechovky umí vybuchnout a vyřídit tak jiné, jiná plechovka zase nabídne extra míček navíc atd.

CanKnockdownl_7CanKnockdownl_8CanKnockdownl_9CanKnockdownl_6

Nejnovější díl hry registruje rychlost hodu jako power shot, připravte se na 300 levelů! Ruka z házení vás bolet určitě nebude, ovšem displej si tažením prstu naleštíte spolehlivě.

Reklama