Cat S42: neutopíš, nerozbiješ

Reklama

Odolné telefony Cat jsou populární značkou pro milovníky odolné konstrukce, která přežije drsné zacházení při pohybu v lese, na vodě, na stavbě nebo v zaprášené dílně.

Cat S42 rozšiřuje nabídku odolných telefonů pro práci i zábavu, novinku lze koupit u nás za 6 799 Kč (např. Alza.cz). Telefon je dostupný v jediném černém provedení a na první pohled z různých stran nezastírá, že něco vydrží. Pogumované rohy a povrch konstrukce, dokonale těsné vnitřnosti dle normy IP68 pro pobyt ve vodě a prachu či písku. Dále Cat splní MIL SPEC 810H, což znamená odolnost proti párům z výšky 1,8 m na ocelový povrch, různé otloukání ze všech stran a rohů. Současně s ním nic neudaljí vibrace nebo solné prostředí, teplotní šoky, rozdíly teplot apod. Pro tvrdé zacházení je opravdu dělaný.

Telefon s Androidem dostal menší 5,5palcový HD+ displejem s poměrem stran 18:9, který kryje Corning Gorilla Glass 5. dá se ovládat v rukavicích a podle výrobce má mít vynikající jas a čitelnost na slunci. Podporuje samozřejmě data LTE, platby NFC, včetně dualSIM. Telefon 4jádrový Mediatek procesor a 3 GB RAM, nevelká vnitřní paměť 32 GB se dá doplnit microSD kartou. Vzadu se fotí 13 Mpx fotoaparátem, selfie má výkon 5 Mpx. Vhod přijde baterie 4 200 mAh.

 

Reklama