CAT S62 Pro: multifunkční odolná hvězda

Reklama

Známá značka outdoorových telefonů připravila vrcholný model, který ocení technicky zaměření majitelé. Využít totiž mohou funkce pro měření zkratů, vlhkosti, ohnisek požáru a dalších vlastností okolního prostředí.

CAT S62 Pro od osvědčeného výrobce přináší vysoce odolnou konstrukci a hlavně spoustu škovných funkcí. Telefon se už začal prodávat za 17 490 Kč (Mall.cz), v základu má 5,7palcový displej s vysokým jasem, ovládat se dá mokrýma rukama nebo v rukavicích, nechybí Gorilla Glas 6. Odolnost je u CAT tak nějak samozřejmá, takže tu máme IP68 proti vodě a prachu, přežije pád z výšky 1,8 m na kovový povrch, armádní norma MIL SPEC 810H zase obsahuje odolnost proti vibracím, šokovým změnám teplot, tlaku apod. Robustní konstrukce má téměř 250 g, uvnitř se schovala 4 000mAh baterie. Systém Android 10 spoléhá na osmijádrový Snapdragon 660, 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti, podporuje microSD karty.

CAT S62 Pro je připraven posloužit v různých situacích, výraznou funkcí je vylepšená termokamera s ideálním prolínám termálního a normálního obrazu z fotoaparátu Sony. Aplikace nabízí alarmy při překročení stanovených teplot v ohnisku, můžete ověřit třeba při vhodném rozpálení grilu. Vysoké teploty změří v místech zkratu, identifikuje místo vlhkosti, zvýšené teploty, úniky, průvan apod.

Reklama