CellularLine Perfetto: ochranná fólie s aplikátorem [test]

Reklama

Obavy z poškrábání displeje můžete snadno vyřešit ochrannou fólií. Otestovali jsme novou fólii na displej, kterou dokáže perfektně nanést opravdu každý. Pro snadnou instalaci totiž využijete aplikační rámeček.

CellularLinePerfetto_1

Ochranných fólií na telefony dnes koupíte spousty, novinka CellularLine Perfetto má však v balení navíc aplikátor a nanášení je tak hračka. V našem případě jsme vyzkoušeli nanést fólii na Samsung Galaxy S3. V prodeji jsou varianty pro Apple iPhone 5, Samsung Galaxy S4.

http://www.youtube.com/watch?v=1SY7NRlit_Y&feature=player_detailpage

CellularLinePerfetto_9CellularLinePerfetto_10

Balení fólie obsahuje červený plastový rámeček s již vloženou fólií a ochrannou vrstvou, kterou stačí před nanášením lehce odlepit. Správný postup naznačují přichycené cedulky s číslem 1 a 2, abyste dodrželi správný postup.

CellularLinePerfetto_4CellularLinePerfetto_2

Před nanášením samozřejmě doporučuji povrch displeje zbavit nečistot, hlavně prachových částeček. Fólie se nanáší suchou cestou, není třeba tak displej vlhčit nebo používat nějakou stěrku.

CellularLinePerfetto_5CellularLinePerfetto_3

Rámeček se po odlepení ochranné fólie přiloží na telefon a hlavní fólie se sama přichytí na telefon. Pak jen rámeček sundáte a fólie je přesně tam, kde má být. Pak stačí sloupnout horní tenkou krycí fólii a případně tu hlavní fólii dokonale uhladit, třeba přibaleným hadříkem. Fólie na svém místě drží skvěle, prsty po ní kloužou snadno a vy můžete být o něco více bez obav před poškrábáním displeje. Cena za fólii nějakých 265 Kč je snesitelná, aplikátor je určitě praktickým doplňkem. Za zapůjčení děkujeme Recall.

Reklama