Celly Gelskin: takové pohodlí uvítá nejen Nokia Lumia

Reklama

Pokud zrovna nemáte odolný telefon, měli byste myslet na to, že mobily jsou křehké přístroje a tak se k nim chovat. Kromě folií na displeje můžete telefony vložit do pouzder, tohle silikonové pořídíte za cenu jednoho oběda.

Pod značkou Celly Gelskin najdete v obchodech dlouhou řadu pouzder ze silikonu, které ochrání mobily a tablety. Testovaný kus je určen pro Nokii Lumii 710. Jen několik gramů vážící pouzdro se před nasazením libovolně kroutit a ohýbat. Telefon se do pouzdra vloží tak, že to jej pevně obepne. Z mobilu ani omylem nespadne, výraznější hrana na straně displeje tomu zamezuje.

Související články

Originální příslušenství pro Nokia Lumia 710 a 800

Ochranné fólie Celly v testu

Klíčové vlastnosti

  • Pouzdro je z měkkého silikonu
  • Vnější strana hladká
  • Výřezy reproduktoru, konektorů, fotoaparátu
  • Částečně ochrání displej
Pouzdro CELLY Gelskin Nokia 710 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Přesně tvarované pouzdro je na omak příjemné, vnější strana je hladká. Uvnitř výrobce vytlačil pravidelné plastické šestihrany. Pouzdru nechybí příslušné výřezy na fotoaparát, LED blesk, mřížku reproduktoru, konektory na horní straně. Boční tlačítka se tisknou přes něj, k tomu slouží jejich plastické naznačení. S obsluhou není problém.

Pouzdro s mobilem klouže po podložce rozhodně méně ochotně, než mobil samotný. Okraj kolem displeje vyčnívá a tak ochrání před škrábanci displeje při otáčení mobilu sklíčkem dolů. Pouzdro je necelý milimetr tlusté a tak trochu odpruží lehké pády na stůl apod. Zkoušel jsem do něj bodat nožem, klíči – vrypy se po chvíli srovnávají, takže spokojenost.

Reklama