CES 2013: Archos – Android gamepad pro pařany

Reklama

Na CES se objevily i zajímavé herní gamepady, mezi něž patří i tento od Archos. Gamepad s funkcemi tabletu obsahuje Android Jelly Bean, nechybí nezbytné herní ovladače a dobrý hardwarový výkon!

SONY DSCSONY DSCSONY DSCArchosGamepad_4

Archos Gamepad je 7palcový tablet s rozlišením 1 024 × 600 bodů, který je po stranách vybaven ovládacími prvky a reproduktory. Archos pracuje s Androidem 4.1.1 Jelly Bean, který pohání dvoujádrový procesor s taktem 1,5GHz a grafika se 4 jádry. Paměťové karty rozšíří vnitřní 8GB paměť, samozřejmostí je Wi-Fi. Pařani ocení HDMI výstup na televizi, takže bude o zábavu postaráno.

SONY DSCSONY DSC

Speciální aplikace v gamepadu umí přiřadit virtuální tlačítka těm hardwarovým na zařízení, takže se hry hrají pohodlně a netřeba ťukat do displeje. Tato funkce podle slov firmy nefunguje 100% se všemi hrami, ale s mnoha tituly ano. Gamepad se prodává za 170 dolarů v americe, v Evropě je k dostání už od prosince za nějaké 4 000 Kč.

Archos Gamepad na videu

Zdroj: Engadget

Reklama

CES 2013: Archos – Android gamepad pro pařany

Reklama

Na CES se objevily i zajímavé herní gamepady, mezi něž patří i tento od Archos. Gamepad s funkcemi tabletu obsahuje Android Jelly Bean, nechybí nezbytné herní ovladače a dobrý hardwarový výkon! (Pokračování textu…)

Reklama