CES 2013: Boogie Board Sync – vychytaný elektronický zápisník

Reklama

Znáte Boogie Board? Jjde o elektronický zápisník, na který si můžete libovolně psát a kreslit, co vás napadne. Nejnovější verze konečně umí export přes aplikaci na Android a iOS, dokonce přibylo bluetooth pro prezentace.

BoogieBoardSync_1BoogieBoardSync_2

Zápisník Boogie Board Sync by se mohl výborně hodit učitelům, přednášejícím a všem uživatelům, kteří chtějí prezentovat své myšlenky více lidem najednou. Model Sync nabízí komfortní 9,7palcový černobílý displej pro tvorbu poznámek, nákresů, grafů a všeho možného prostřednictvím dotykového pera. To je stylově zaparkováno ve výřezu zařízení.

BoogieBoardSync_4BoogieBoardSync_3

Na displeji vše zůstává tak, jak se napíše, počítá se se silou tlaku pera, je to velmi jednoduché. Displej lze jedním stiskem tlačítka vyčistit. Nový model Boogie Board dostal novou funkci bluetooth pro zobrazení poznámek na spárovaném zařízení, v ukázkovém případě na tzv. elektronické tabuli.

Vývojáři rovněž připravují aplikaci pro Android a iOS, poznámky se pak exportují v podobě PDF do zařízení. O žádné zápisky tak nemusíte přijít smazáním. Boogie Board Sync umí i uložení na vloženou kartu. Elektronické zápisníky ve verzi Sync přijdou za více než půl roku do prodeje. Podívejte se na ukázkové video z CES.

Zdroj: Engadget

Reklama