CES 2014: Pebble Steel jsou chytré kovové hodinky

Reklama

V Las Vegas se to hemží hodinkami a nové Pebble Steel opravdu stojí za to. Chytré hodinky se oblékly do kovu a rozhodně neudělají ostudu. Vypadají skvěle a poslouží telefonům s Androidem a iOS.

PebbleSteel_6PebbleSteel_5

Pebble Steel se budou prodávat za 249 dolarů ve stříbrném nebo tmavém provedení, mohou mít kovový nebo kožený pásek. Jak vypadají ve skutečnosti, se podívejte na živé fotky serveru The Verge. Za pozornost stojí dobře čitelný displej s digitálním nebo analogovým obrazem času, jde o úsporný elektronický inkoust, jako známe ze čteček knih.

PebbleSteel_4PebbleSteel_3PebbleSteel_2PebbleSteel_1

Přijde vhod odolnost proti vniknutí vody a také záložní baterie pro chod na několik dní. Hodinky se totiž musí dobíjet, k tomu slouží speciální konektor a nabíječka. Díky magnetickému dobíjení odpadá nutnost otevřeného konektoru a s tím související voděodolnost. Hodinky obsahují 8 GB RAM a bluetooth pro spárování s mobilem. Nyní jsou mezi podporovanými aplikace Foursquare, ESPN, nějaké hry, další software zařídí vývojáři. Ve spojení s mobilem zobrazí kalendář, přehrávač atd.

Reklama