CES: Samsung Galaxy Tab 7.7 – tablet pro sítě 4G LTE

Reklama

Tabletová vlna si našla cestu i na veletrh CES, Samsung se pochlubil tabletem s displejem Super AMOLED Plus, dvoujádrovým 1,4GHz procesorem a podporou vysokorychlostních přenosů sítí 4G LTE.

Samsung Galaxy Tab 7.7 rozšiřuje portfolio tabletů výrobce a je modelem určeným pro sítě amerického operátora Verizon Wireless 4G LTE. Na konstrukčním provedení tabletu snad není na první pohled nic průkopnického, takže musíme zapátrat v technických parametrech. Výrobce se chlubí, že jde o první tablet s displejem Super AMOLED Plus, ten jsme viděli zatím u telefonů, má jej Samsung Galaxy S II. Tento displej poskytuje vskutku špičkový obraz s živými barvami.

Tablet také dostal dvoujádro s taktem 1,4 GHz, pohání systém Android 3.2 Honeycomb. V systému nechybí tradiční přizpůsobení prostředí Touch Wiz a funkce jako AllShare ke sdílení dat přes DLNA, Mobile Hotspot ke sdílení datového připojení. Tělo tabletu je tenké pod 8 mm a celé váží 345 g, kompletní rozměry jsou 133 × 197 × 8 mm. S Tabem se bude samozřejmě i fotit, na zadní straně čeká 3,2 Mpx fotoaparát. Data se uloží do až 64GB paměti nebo na karty microSDHC.

Stručné specifikace

  • Rozměry: 133 × 197 × 8 mm, 345 g
  • Displej: 7,7″, Super AMOLED Plus
  • Procesor: 1,4 GHz dvoujádrový
  • Paměť: až 64 GB vnitřní, microSDHC
  • Systém: Android 3.2 Honeycomb, Touch Wiz nadstavba

 

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7310 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Reklama