České pivovary: kam na zajímavé pivo (recenze aplikace)

Reklama

Připadají vám turistické výpravy po hradech a zámcích tak trochu nudné? A co takhle obcházet pivovary? Pokud se vám tenhle nápad líbí, aplikace České pivovary je přesně pro vás. Najde zajímavé podniky v okolí a prozradí, na jaká piva se můžete těšit.

Na začátku si udělejme jasno. Tato aplikace vám neřekne, kde je nejbližší hospoda a co v ní najdete za pivo. Všímá si známých i méně známých pivovarů a upozorní vás pouze na ně. Když tedy např. v Brně najdete čtyři špendlíky, neznamená to, že se tam nenachází více hospod, nebo že jsou to jediná místa, kde mají speciální piva.

Fungování aplikace je primitivní. Nejprve si zjistí vaši aktuální polohu a na mapě vám pak ukáže nejbližší pivovary v okolí. Naštěstí se nespokojí jen s názvem a adresou, dodá i odkaz na internetové stránky daného podniku, kde se o jejich pivech dozvíte mnohem více. Pivní fajnšmekři určitě ocení, že si na mapě mohou jednoduše označovat navštívené podniky, které se také ukládají do zvláštního seznamu.

Nechybí ani soupis všech podniků, které aplikace eviduje. Můžete tak jednoduše vyhledávat, nebo se podívat, jak je u vás ten který pivovar daleko.

Bohužel nejsem takový pivní expert, abych mohl zhodnotit, kolik procent pivovarů aplikace monitoruje. Přikláním se ale spíše k názoru, že by se dala ještě spousta dalších podniků doplnit. To už je ale na uživatelích, aby autory svým zájmem o vývoj programu přinutili doplnit další informace.

Operační systém: iOS 4.1 a vyšší

Freeware: ano

Odkaz na stažení

Reklama