Cestovní pojištění: buďte v klidu nejen na lyžích (recenze Symbian aplikace)

Reklama

Zimní dovolené a cesty za sněhem jsou v plném proudu, při cestách do zahraničí je nutné myslet na pojištění. S touto aplikací ve třech krocích zařídíte pojištění nejen pro sebe, také pro svoji rodinu či přátele. Platit lze kartou a vy se pak můžete s klidem věnovat správným obloukům.

Aplikace Cestovní pojištění vznikla ve spolupráci s Evropskou cestovní pojišťovnou. Aplikace vyžaduje internetové připojení. Po spuštění stačí podobně jako v online formulářích pojišťoven vyplnit základní údaje o sobě, případně spolucestujících a rovnou přikročit v zadání termínu pojištění (až 17 dní) a určení varianty pobytu (Evropa, Evropa – lyže a Svět. Celkové pojistné zjistíte po stisku tlačítka Spočítat cenu. Před zaplacením musíte potvrdit odsouhlasení s pojistnými podmínkami, pak už budete směrování na platební bránu k využití karty. Po zaplacení kartou na e-mail dorazí potřebné doklady k prokázání pojištění.

Aplikace Cestovní pojištění obsahuje i další informace a to na dalších záložkách. Kromě pojistných podmínek zjistíte číslo infolinky, tu můžete rovnou stiskem tlačítka v aplikaci volat. Nechybí kontakty na zákaznické centrum, také různé odkazy na mezinárodní turistické informace apod. Mezi plusy aplikace patří její rychlá odezva, nevýhodou může být propojení s jedinou pojišťovnou, neškodilo by porovnání s tarify jiných značek. Zřízení pojištění přes mobil je jednoduché, platba kartou bez potíží, zapomnětliví sportovci toto zvládnou i při první v kabince lanovky.

Cena: freeware

Operační systém: Symbian

Reklama