Chcete pracovat pro O2? V Ústí nad Labem máte šanci!

Reklama

O2 rozšiřuje své call centrum v Ústí nad Labem, během následujících měsíců hodlá přijmout přibližně 60 nových zaměstnanců. Celkem tak toto call centrum zaměstná více než 900 operátorů, což je v severních Čechách, kraji proslulém vysokou nezaměstnaností, více než vítané.

Call centrum v Ústí nad Labem je druhým největším centrem péče o zákazníky, které Telefónica v České republice provozuje. Operátoři se odtud věnují firemním zákazníkům, telefonnímu prodeji a poskytují také technickou podporu. Call centrum v Ústí nad Labem bude s novými posilami připravené odbavit až 5 miliónů hovorů a požadavků za rok. Jeden operátor vyřídí za měsíc průměrně 800 až 1000 hovorů. Jeden hovor pak trvá průměrně 4 minuty a další 4 minuty jeho zpracování.

Počet operátorů call centra se díky novým šedesáti zaměstnancům zvýší oproti loňskému roku o sedm procent. Za poslední tři roky vzrostl počet zaměstnanců ústeckého call centra už o 35 procent (o více než 300 zaměstnanců). Celkem pracuje ve všech O2 call centrech přes 3 000 lidí.

Tato práce je přitom ideální pro absolventy nebo studenty vyšších ročníků vysokých škol. Praxe totiž není vyžadována, zaměstnanci projdou v úvodu důkladným školením, kde se seznámí s firmou, telekomunikačním trhem a portfoliem služeb, proškolí se v oblasti komunikace se zákazníky a samozřejmě se naučí pracovat i se systémy O2.

Více informací nejen o těchto pozicích najdete na náborových stránkách chcidoo2.cz.

Reklama