Chcete v roce 2018 tarifní změnu? Vyberte si z novoroční nabídky mobilních operátorů

Reklama

Nový rok se často nese v duchu změn a celé řady novinek, u mobilních operátorů to ale ne vždy platí. Ty naopak využívají rozjeté vánoční kampaně a snaží se lapit, co nejvíce nových zákazníků, a ty stávající přesvědčit o tom, že je pravý čas přejít na nový tarif. Na co se tedy v roce 2018 mohou klienti mobilních služeb těšit?

V lednu u mobilních operátorů obvykle doznívá vánoční nabídka. To, co naježili poskytovatelé svým zákazníkům, si mohou dosyta všichni užívat až do konce ledna. Prvním únorovým dnem ale většina dárků ve free verzi přechází na placenou verzi. Ten, kdo se tak nechal zlákat atraktivní nadílkou, si musí od února služby zaplatit, jinak o ně přijde.

Vodafone od února zpoplatní oblíbené balíčky Vodafone Pass

Vodafone stále nabízí novinkou v podobě Vodafone Pass, se kterou můžete streamovat, chatovat i sdílet bez stálého počítání dat. Půdu si operátor pro tuto službu připravuje už nějaký ten pátek. Nejdříve představil pouze Social Pass a Chat Pass, později pak i Music Pass a Video Pass. Oblíbené balíčky je možné využívat už od listopadu 2017.

Zákazníci si nyní mohou být blíž nejen bez počítání dat, ale i bez počítání peněz. Zdarma je totiž možné využívat Social Pass a Video Pass. Od 1. února 2018 budou ale obě služby zpoplatněny, a to cenou 99 Kč měsíčně a 199 Kč měsíčně.

Kdo si na balíčky v průběhu Vánoc zvyknul, si bude od února jen stěží odvykat. Na to Vodafone vsází, a tak je velmi pravděpodobné, že většina zákazníků si službu ponechá i za poplatek. Kromě služby Vodafone Pass ale nabízí operátor klientům i mobilní tarify, jako jsou:

  • tarify RED NAPLNO s 5 až 20 GB dat za cenu od 777 Kč,
  • rodinné tarify RODINNÝ RED+ s 2 až 42 GB dat za cenu od 1 499 Kč,
  • speciální tarif pro seniory TARIF 60+ s 250 MB dat za cenu 277 Kč.

Buďte s přáteli i s rodinou u O2 s novým tarifem O2 Spolu

T-Mobile a O2 na Vánoce rozdávali hmotné dárky v podobě telefonů, hodinek, Xboxu a kamery a někteří klienti si vysloužili i data navíc, operátoři ale nepřišli s žádnou novou službou. V lednu tak u nich už nedoznívá bohatá nadílka, přesto lze od operátorů pořídit tarify vhodné pro studenty, speciální datové balíčky i výhodné předplacené karty.

O2 v novém roce ale přišel s novinkou, a to s tarifem O2 Spolu. Tarif je určen pro dva až čtyři zákazníky a nabízí neomezené volání a SMS do všech sítí a 3 GB dat za 666 Kč. Za 6 GB dat je nutné si o 100 Kč připlatit a za 10 GB zaplatíte 300 Kč navíc. K tomu všemu získáte za 1 Kč plnohodnotnou televizi s 81 kanály, které je možné sledovat na 4 zařízeních.

T-Mobile v lednu stále nabízí neomezené tarify Mobil S až XXL za cenu od 499 Kč až do 2 499 Kč. Ti, kteří chtějí hodně muziky za málo peněz, mohou využít tarif Klasik za 349 Kč. Tarif Mobil DATA pak nabízí 10 GB dat za 499 Kč a tarif Student 2 GB dat za 399 Kč.

Reklama