Chcete vidět Lumie 820, 920 a 510 naživo? Přijďte na Tech Days

Reklama

Nokia včera představila další Windows Phone. Na našem trhu se sice hned tak neobjeví, vy si ho ale můžete osahat předem. Stačí, když si zajdete na odbornou konferenci Microsoft Tech Days konanou 31. října v Praze.

Jednodenní konference Tech Days je určena pro odborníky pohybující se kolem operačního systému Windows ve všech verzích a pro všechny platformy. Tomu odpovídají i témata přednášek, které si organizátoři pro letošek připravili: možnosti prodeje aplikací na Windows Store, tipy, jak při programování využít specifické funkce Windows 8, programování pro cloud a mobilní zařízení, budoucnost platformy Windows Phone atd.

Právě v poslední jmenované přednášce bude Igor Šmerda, manažer produktového portfolia Nokie pro Česko, Slovensko a Maďarsko, mimo jiné předvádět tři nejnovější telefony Nokia s Windows Phone – Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 820 a Nokia Lumia 510.

Pokud vás nové Lumie zajímají a třeba patříte mezi programátory mobilních aplikací, nenechte si tuto možnost ujít. Třeba jen proto, že po ukončení přednášek bude následovat party u příležitosti 20 let Microsoftu na českém trhu. Podrobnosti a registrace na www.microsoft.com/cze/techdays

Reklama