Chcete získat iPhone 5? Natočte remake reklamy pro T-Mobile!

Reklama

T-Mobile prodloužil trvání zajímavé soutěže o iPhone 5 32 GB, stačí natočit ve vlastní režii jakoukoliv reklamu operátora, patřičně pro video hlasovat a mobil máte v kapse.

Soutěž Natoč remake spotu a vyhraj iPhone probíhá již od října, trvá až do 5. ledna 2013. Jelikož není zájem fanoušků operátora veliký, je tu dost velká šance na výhru! Jak vyhrát? Stačí vzít do ruky telefon nebo kameru a natočit po svém video na motivy spotů T-Mobilu.

Účastnit se může kdokoliv nad 15 let s trvalým bydlištěm v České republice. Natočené příspěvky jednoduše nahrajte na YouTube T-Mobilu tlačítkem Přidat remake. Ve svých spotech se musíte vyhnout vulgarit, rasismu, erotiky a jinému nevhodnému obsahu, jinak se meze fantazii nekladou. Odkaz na přesné podmínky soutěže v PDF.

Zveřejněné příspěvky pak stačí patřičně „olajkovat“, hlasuje se takto až do 5. ledna 2013 do 23:59 hod. 5 příspěvků s nejvyšším počtem lajků postupuje do finále. Porota pořadatele pak zvolí výherní remake. Výherce T-Mobile zveřejní nejpozději 11. ledna 2013 na svém Facebooku. Jak je vidět, šanci má skoro každý, kdo se nebojí se zamyslet a něco natočí. Zatím je remaků na YouTube pouhých osm, takže je na čase něco natočit a pak přemluvit kamarády, aby video patřičně lajkovali!

Takto vypadá několik remaků fanoušků:

Reklama