Chytré hodinky a sluchátka Canyon podporují zdravý životní styl

Reklama

Pořízení chytrých hodinek je aktuálně skutečně chytrým tahem, obzvlášť pokud si vyberete model Canyon Barberry SW-79. A sáhnout můžete také po nových bezdrátových sluchátkách Canyon TWS-5.

Hodinky Canyon Barberry SW-79 pro Android i iOS

Za slušné peníze získáte parťáka pro každodenní aktivity, a přitom o něm ani nebudete vědět. Hodinky Canyon Barberry SW-79 totiž váží pouhých 47 g. Nízká hmotnost přístroje ale není jediným překvapivým parametrem tohoto modelu. Hodinky totiž disponují obrovskou výdrží baterie, a to až 600 hodin. Další vlastností, která jistě potěší, je nezávislost na operačním systému chytrého telefonu, který používáte. Hodinky jsou totiž vybaveny vlastním operačním systémem Canyon Life, který si všechna potřebná data pro provoz a statistiky dokáže zpracovat sám. Ať už tedy máte Android nebo iOS, telefon s hodinkami spárujete pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.1, díky čemuž budete dostávat notifikace například o přijatých sms zprávách. Synchronizovat však lze i aplikace Google Fit a Apple Health.

Minimalistický design s přehledným displejem

Dominující designový prvek hodinek, které lze zakoupit v černé, modré nebo růžové barvě, představuje hranatý ciferník chráněný polyamidovým sklem. Pohodlný řemínek je vyroben ze silikonu a oceli, a tak nejenže perfektně sedne na ruku, ale nadělá i plno parády, a to i v mokru, protože přístroj je vodotěsný.

Mnoho funkcí pro aktivní a zdravý život

Hlavním benefitem chytrých hodinek Canyon Barberry SW-79 jsou jejich funkce. Samozřejmostí jsou ty běžné jako například budík, kalendář, stopky či ukazatel dne v týdnu. Ty dále doplňují funkce podporující aktivní a zdravý životní styl – krokoměr, tepová frekvence, výpočet kalorií a ušlá či uběhnutá vzdálenost. Zároveň však můžete ovládat i hudbu či fotoaparát. Přístroj lze nastavit na různé režimy, jako je chůze, běh, cyklistika, skákání přes švihadlo, jóga nebo fitness. Zajímavou vychytávkou je i možnost upozornění na dlouhé sezení. To vše v češtině.

O vaše zdraví se postará měřič tepu, který dokáže určit správnou tepovou zónu a zefektivnit vaše aktivity, monitor spánku vám pomůže navyknout správnému nočnímu režimu. Aby toho nebylo málo, hodinky disponují funkcí pro měření saturace krve kyslíkem.

Bezdrátová sluchátka Canyon TWS-5

Značka Canyon přestavuje novou řadu bezdrátových sluchátek TWS-5. Praktické „špunty“ se špičkovým zvukem v bílém, černém, bílozeleném a bílofialovém provedení dokazují, že i malé věci mají velký potenciál.

Skvělý poslech hudby i mluveného slova si se sluchátky Canyon TWS-5 vychutnáte hned od prvních okamžiků. Stereofonní zvuk bez otravného okolního ruchu, žádné obtěžující kabely ani strach, že vám dojde „šťáva“. Toto minimalistické dílo perfektně sedne do uší díky pohodlné konstrukci a silikonovým koncovkám, které jsou k dispozici v různých velikostech, takže si můžete vybrat ty, které vám nejlépe padnou. Zkrátka budete mít volné ruce a uši jako v bavlnce. Sluchátka na jedno nabití vydrží přibližně sedm a půl hodiny. S přiloženým praktickým nabíjecím pouzdrem se ale jejich kapacita prodlužuje na předlouhých 38 hodin, takže máte jistotu, že vám vydrží hrát po celý den a stále v nich bude dostatek energie, kterou můžete sluchátkům večer opět doplnit. K plnému dobití totiž stačí pouhé dvě hodiny, jednoduše pouzdro připojíte k síti prostřednictvím dnes již standardního USB-C kabelu a zábava může pokračovat.

O pohodlné párování obou sluchátek se postará nejmodernější bezdrátová technologie bluetooth 5.3. Ta je oproti předchozím standardům odolnější vůči rušení, stabilnější a má obrovský dosah, takže mohou být vaše kapsy proklatě nízko. Párování se zařízením probíhá po první synchronizaci automaticky, a tak se nemusíte obávat žádného sáhodlouhého připojování či mačkání různých tlačítek. Funkcionalitu sluchátek rozšiřuje integrovaný mikrofon, díky kterému můžete používat telefon jako handsfree a pracovat s hlasovými asistenty Alexa nebo Siri.

Reklama