Chytrý ovladač Netatmo ovládne i vaši klimatizaci

Reklama

Používání klimatizace může být ještě jednodušší s aplikací v mobilu. Pokud vyloženě chytrou klimatizaci nemáte, má pro vás Netatmo řešení v podobě univerzálního ovladače.

Netatmo chytrý ovladač klimatizace je drobné zařízení, které dáte do zásuvky a spárujete s Wi-Fi a aplikací v mobilu. Ovladač využívá infračervených paprsků, stejně jako klasický ovladač klimatizace k tomu, aby dával povely na dálku.

Netatmo tak pochytří vaši domácnost tím, že můžete založit klasický ovbladač a nově řídit klimatizaci nebo tepelné čerpadlo z mobilu. Netatmo je v prodeji pouze v černé barvě, přes kterou se dobře šíří infračervené paprsky. Spolupracuje s Google Home,. Alexou a Apple Home, takže kliamtizaci snadno začledníte do scénářů používání apod. Dále Netamo může automaticky vypínat klimatizaci, jakmile se vzdálíte z domu pryč, pozná to podle připojených zařízení v síti.

Jak s ovladačem začít? Jednoduše ověřte kompatibilitu klimatizace na webu Netatmo – check.netatmo.com/cs-cz/energy a postupujte dle pokynů. Podle průvodce je ovladač funkční s klimatizacemi, tkeré mají originální dálkový ovladač s kompletními informacemi na displeji.

Netatmo ovladač je již v prodeji za 2 999 Kč, např. Alza.cz

Reklama