Chytrý zvonek Netatmo se nově domluví s Alexou i Google Asistentem

Reklama

S inteligentním zvonkem budete vždy vědět, kdo na vás zvoní. Obraz se dá přenést na displej na poličce nebo do mobilu, současně lze s dotyčnou osobou mluvit, aniž byste dveře otevřeli.

Netatmo aktualizovalo výbavu jejich Inteligentního zvonku, nově se obraz z kamery může přenášet do zařízení Amazonu a Googlu. Samozřejmě se obraz ze zvonku může ukázat hlasovým povelem.

Inteligentní zvonek Netatmo vyjde na asi 8 000 Kč (nyní na Alze už za 7 300 Kč)a od počátku jej jde začlenit do ekosystému Apple HomeKit. Aktualizace přináší spolupráci s Alexou Amazonu a a Google asistentem. Pokud si pořídíte displej Echo spot nebo Echo Show, můžete na nich sledovat obraz kamery ze zvonku. Hlasový povel může zní „Alexa, show me the Doorbell.“ Alexa může upozornit, když někdo bude zvonit u dveří.

U Googlu to může fungovat tak, že po stisku zvonku asistent oznámí v reproduktoru, že je někdo za dveřmi. Dále se dá živý video přenos ze zvonku přenést na Google Nest Hube nebo Google Nest Hub Max. Opět lze využít hlasové ovládání: „Hey Google, show me the Doorbell.“ U Applu to již bylo funkční, Siri na požádání ukáže na displeji, co se děje u dveří.

 

Reklama