Čím nahradit Instagram na Windows Phone

Reklama

Pokud jste četli náš nedávný článek o službě Instagram, jistě jste nepřehlédli, že oficiální aplikace existuje pouze pro Android a iOS. Co dělat v případě, že chcete Instagram využívat i na jiném operačním systému? Windows Phone nabízí následující náhradní aplikace.

Neznáte Instagram? Přečtěte si tento článek.

Metrogram

Tahle aplikace je opravdu velmi jednoduchá, slouží pouze pro prohlížení obrázků z Instagramu. Potíž ovšem spočívá v tom, že si nijak nemůžete vybrat, co si budete prohlížet. Obrázky se načítají automaticky sami, bez vašeho přispění.

Pokud ťuknete na ikonku Metrogramu, načtou se nové snímky. Nefunguje zde ale žádná možnost přihlášení a tím ani ovlivnění, co si prohlížíte. Po výběru kterékoliv fotky uvidíte jméno autora, datum nahrání, použitý filtr, oblibu fotky, komentáře a tagy.

Autoři slibují do další verze aplikace možnost přihlášení s vlastním účtem, do té doby je ale Metrogram opravdu jen na náhodné prohlížení obrázků.

Odkaz na stažení

Instacam

Instacam se dá docela dobře požívat jako plnohodnotná náhrada Instagramu. Můžete se přihlásit ke svému účtu, prohlížet nové fotografie přátel, přidávat komentáře nebo zařadit mezi oblíbené. Nechybí ani záložka s výběrem momentálně populárních fotografií nebo vyhledávání na základě tagů. Zkrátka vše podstatné, na co jste zvyklí z oficiálního Instagramu. Ovládání je přizpůsobené pro Windows Phone, podrobnější možnosti nastavení pak najdete ve spodní liště.

Instacam vám dovoluje také pořizování nových fotografií nebo jejich výběr z Galerie mobilu. Při vytváření nových fotek nechybějí stejné efekty jako u standardního Instagramu, jen jejich prezentace v podobě malých ikon možná není nejzdařilejší.

Instacam zkrátka nepostrádá nic důležitého, takže pokud už bez Instagramu nemůžete být, klidně jej používejte i na operačním systému Windows Phone. Jen pro úplnost doplníme, že obě aplikace jsou freeware.

Odkaz na stažení

Reklama