City Mobile dává padesátiprocentní slevu na tarif

Reklama

Virtuální operátor City Mobile má nyní slevovou akci pro prvních 500 nejrychlejších zákazníků. Ti získají poloviční slevu na libovolný tarif na celý rok. Má to snad jen jediný háček – celý rok musí zaplatit naráz, mohou ovšem kdykoliv podat výpověď.

Postup získání slevy je jednoduchý. Na webu operátora (www.citymobile.cz) si objednejte libovolný tarif a do poznámky napište Akce50. Operátor vám pak vystaví fakturu na zaplacení šesti měsíčních paušálů (respektive dvanácti polovičních), kterou pak musíte uhradit do 10 dnů, jinak je vaše místo v pořadníku postoupeno dalšímu zájemci. Jakmile zaplatíte, dorazí vám domů SIM karta.

City Mobile vyžaduje splnění ještě dvou podmínek. Za doručení SIM karty budete muset zaplatit 49 Kč. Navíc si na ni musíte dobít 150 Kč, tento kredit samozřejmě můžete využít na cokoliv. Poplatky za vystavení SIM se v tomto případě neplatí, pro přenos čísla od jiného operátora musíte složit vratnou jistinu ve výši 300 Kč (bude vrácena po půl roce).

Kdykoliv v prvním dni měsíce můžete akci vypovědět, vrácena vám ale bude poměrná částka za nevyčerpané služby. Padesátiprocentní sleva se nevztahuje na tarif Sekundovka a na doplňkové balíčky. Vybírat tedy můžete z následujících možností:

  • City Mini – 594 Kč (49,50 Kč/měsíc) – za volnou jednotku zaplatíte 0,825 Kč
  • City Standard – 1 194 Kč (99,50 Kč/měsíc) – za volnou jednotku zaplatíte 0,497 Kč
  • City Max – 1 494 Kč (124,50 Kč/ měsíc) – za volnou jednotku zaplatíte 0,83 Kč + 150 MB
  • City Rodina – 2 694 Kč (224,50 Kč/měsíc) – za volnou jednotku zaplatíte 0,63 Kč

Všechny tarify najdete (v nezlevněné verzi) v našem Katalogu operátorů, kde je také můžete porovnat s tarify ostatních mobilních operátorů.

Reklama